Media Sosial
Pusat Kemajuan Dan Hubungan Alumni | Penasihat Kerjaya
16136
page-template-default,page,page-id-16136,ecwd-theme-bridge,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Penasihat Kerjaya

Fakulti Kejuruteraan Awam dan Alam Sekitar (FKAAS)

Prof. Madya Dr. Aeslina bte. Abdul Kadir

aeslina@uthm.edu.my

Fakulti Kejuruteraan Elektrik dan Elektronik (FKEE)

Dr. Maisara binti Othman

maisara@uthm.edu.my

Fakulti Kejuruteraan Mekanikal dan Pembuatan (FKMP)

Dr. Mohd Zamani bin Ngali

zamani@uthm.edu.my

Fakulti Pengurusan Teknologi dan Perniagaan (FPTP)

Dr Md Asrul Nasid Bin Masrom

asruln@uthm.edu.my

Fakulti Pendidikan Teknikal Dan Vokasional (FPTV)

Dr. Jamil bin Abd Baser

jamil@uthm.edu.my

Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat (FSKTM)

Dr. Mohamad Aizi bin Salamat

aizi@uthm.edu.my

Fakulti Sains, Teknologi dan Pembangunan Insan (FSTPi)

Dr. Mohd Asrul Affendi bin Abdullah

afendi@uthm.edu.my

Fakulti Teknologi Kejuruteraan (FTK)

Prof. Madya Dr. Jumadi bin Abdul Sukor

jumadi@uthm.edu.my

Pusat Pengajian Diploma (PPD)

Hj. Zulkarnain bin Md. Amin

zulkarn@uthm.edu.my

Pusat Pengajian Siswazah (PPS)

Dr. Nurazuwa binti Md Noor

nurazuwa@uthm.edu.my